Jeugd Volley Champions League

De Champions League vindt ieder jaar plaats onder de vorm van tornooien per leeftijdscategorie tijdens de schoolvakanties.  De beste ploegen uit gans Vlaanderen nemen het tegen elkaar op.  Ideaal dus voor spelers die zich willen meten met de beste meisjes en jongens van hun leeftijd.  Voor het seizoen 2020 - 2021 heeft Damesvolley Waregem opnieuw 4 ploegen (U11, U13, U15 en U17) ingeschreven om deel te nemen aan dit kampioenschap.

Alle detailinfo vindt u terug op de site van Volley Vlaanderen (tabblad tornooien in de linkerbovenhoek).

 

HERFSTVAKANTIE

U11

Datum :                             maandag 2 november 2020

Organiserende club :      OLVOC Olen

Locatie :                            Gemeentelijke Sporthal, P. Verhaertstraat 7 te 2250 Olen

Poulefase :

    • Asterix AVO Beveren  (10u)
    • Amigos Van Pelt Zoersel  (11u15)
    • BEVO Roeselare  (13u)

Andere deelnemende clubs :  Kruikenburg Ternat, OLVOC Olen, VBC Zandhoven

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de eindrangschikking.

 

U13

Datum :                            woensdag 4 november 2020

Organiserende club :     VC Zoersel

Locatie :                           Sportschuur Zoersel, Kapelstraat 15 te 2980 Zoersel

Poulefase :

    • VC Zoersel  (10u)
    • Mortsel Volley Antwerpen (11u15)
    • Vlamvo Vlamertinge  (13u)

Andere deelnemende clubs :  OXACO BVC Antwerpen, Fixit Volley Kalmthout, Tongerlo VC

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de tussentijdse rangschikking.

 

Slotmanche (voor de ploegen die tijdens de kwalificatie 1ste of 2de werden):

vrijdag 6 november 2020  -  HELLVOC Hemiksem-Schelle

Gemeentelijke Sporthal, Atletiekstraat 1 te 2620 Hemiksem

 

U15

Datum :                            dinsdag 3 november 2020

Organiserende club :     Heylen Vastgoed WEGI Lille

Locatie :                           Sporthal Balsakker, Balsakker (z/n) te 2275 Lille

Poulefase :

    • OXACO BVC Antwerpen  (9u)
    • Heylen Vastgoed WEGI Lille (10u15)
    • VST Lions Groot-Turnhout  (11u45)

Andere deelnemende clubs :  DV Hasselt, VBC Betekom, Asterix AVO Beveren, Hollebeekhoeve Volley Noorderkempen

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de tussentijdse rangschikking.

 

Slotmanche (voor de ploegen die tijdens de kwalificatie 1ste of 2de werden):

donderdag 5 november 2020  -  Jaraco As

Gemeentelijke Sporthal As, Schuttenbergstraat 2 te 3665 As

 

U17

Datum :                            Maandag 2 november 2020

Organiserende club :     KOVOK Kortessem

Locatie :                           Sporthal De Weyer, Oud Mersenhoven 15C te 3720 Kortessem

Poulefase :

    • Lizards Lubbeek-Leuven  (9u)
    • KOVOK Kortessem (11u45)
    • Fixit Volley Kalmthout  (13u)

Andere deelnemende clubs :  Volleybal Opwijk, BDO Haasrode-Leuven, Volley Schepdaal, Spinley Dessel

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de tussentijdse rangschikking.

 

Slotmanche (voor de ploegen die hun kwalificatietornooi wonnen):

woensdag 4 november 2020  -  VT Brugge

Sporthal Sport Vlaanderen - BLOSO, Nijverheidsstraat 112 te 8310 Brugge