Jeugd Volley Champions League

De Champions League vindt ieder jaar plaats onder de vorm van tornooien per leeftijdscategorie tijdens de schoolvakanties.  De beste ploegen uit gans Vlaanderen nemen het tegen elkaar op.  Ideaal dus voor spelers die zich willen meten met de beste meisjes en jongens van hun leeftijd.  Voor het seizoen 2022- 2023 heeft Damesvolley Waregem opnieuw 5 ploegen (U11, U13, U15 en U17 ) ingeschreven om deel te nemen aan dit kampioenschap.

Alle detailinfo vindt u terug op de site van Volley Vlaanderen (tabblad tornooien in de linkerbovenhoek).

 

KERSTVAKANTIE

U11

Datum :                             Vrijdag 07/04/2023

Organiserende club :  Alfa Solutions Tievolley Tielt    

Locatie : Sporthal De Ponte

                           Sportlaan 3

8700 Tielt

Poulefase :

    • Nog niet gekend  (10u)
    • VKT Torhout  (11u15)

Andere deelnemende clubs :  Bevo Beobank Roeselaere, en nog drie niet gekende ploegen.

 

U13

Datum :                             Dinsdag 04/04/ 2023

Organiserende club :     VKT Torhout

Locatie :                           Sporthal Benny Vansteenlandt

                                          Industrielaan 2

                                           8820 Torhout

Poulefase :

    • Mendo Booischot  (10u)
    • VST Lions Groot-Turnhout (11u15)
    • VBC Zandhoven (13u)

Andere deelnemende clubs :  VKT Torhout, Volleybal Opwijk en Bevo Beobank Roeselare

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de tussentijdse rangschikking.

 

Slotmanche (voor de ploegen die tijdens de kwalificatie 1ste of 2de werden

Donderdag 06 April 2023

VKT Torhout

        Sporthal Benny Vansteenlandt

Industrielaan 2

8820 Torhout

 

U15

Datum :                             Dinsdag 11 April 2023

Organiserende club :     Asterix Avo Beveren

Locatie : Sporthal De Meerminnen

                         Klapperstraat 103

                   9120 Beveren

Poulefase :

    • Spinley Dessel  (10u)
    • VC Lennik Dames (11u15)
    • Bevo Beobank Roeselaere (13u)

Andere deelnemende clubs : Vlamvo Vlamertinge, Alfa Solutions Tievolley Tielt en Asterix AVO Beveren.

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de tussentijdse rangschikking.

 

Slotmanche (voor de ploegen die tijdens de kwalificatie 1ste of 2de werden):

Datum : Donderdag 13 April 2023

Organiserende club : VBC Zandhoven

                                                                         Locatie :  Sporthal Het Veld

                                         Schildebaan 22B

                                         2240 Zandhoven

U17

Datum :                             Maandag 3 April 2023

Organiserende club :     VKT Torhout

Locatie : Sporthal Benny Vansteenlandt 

                         Industrielaan 2

                        8820 Torhout

Poulefase :

    • Volley Noorderkempen Vosselaar-Merksplas-Vlimmeren (10u)
    • Govok Cammaert Gooik VZW (13u)

Andere deelnemende clubs :  KVC Lensonline Genk, Tongerlo V.C., Davo Wevelgem en Gimm-E Waasland Kruibeke

Na de poulefase volgen wedstrijden voor de plaats in de tussentijdse rangschikking.

 

Slotmanche (voor de ploegen die hun kwalificatietornooi wonnen):

Datum : Woensdag 5 April 2023

                   Organiserende Club : KVC Lensonline Genk

                                                                                    Locatie : Eurassurhal

                                                                                Richter 17

                                                                                       3600 Genk

 

 

U19

Datum :

Organiserende Club :

Locatie :

 

Poulefase :

-

-

-

 

 

Slotmanche